PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image

PERFECT FIT™ PRODUKTY PRO KOČKY

Bez ohledu na věk, životní styl nebo plemeno vaší kočky se domníváme, že si každá z nich zaslouží šťastný a zdravý život. Z tohoto důvodu Perfect Fit™ zahrnuje odborníky vyvinutou řadu výživného mokrého a suchého krmiva, které jim pomůže zachovat jejich úžasné vlastnosti.
Jelikož se neustále snažíme poskytovat vaší kočce tu nejlepší možnou výživu, vylepšili jsme naši řadu o NOVÝ Perfect Fit™ NATURAL VITALITY. S láskou vyrobený z přírodních ingrediencí a vysoce kvalitních zvířecích bílkovin na podporu vitality vaší kočky.

VYBERTE PRODUKT PRO KOČKU

  FILTRY
  ŘADA
  TYP KRMIVA
  ŽIVOTNÍ FÁZE

  cat food
  Product Alt

  Wet Food

  1x85g

  Template pic
  • Template pic

   x3

  best product

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

  Nahrát více

  Perfect Fit Logo

  Perfect Fit Adult 1 + Chats

  PERFECT FIT™ TOTAL 5

  Vysoce kvalitní výživa

  Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty na výživu domácích mazlíčků z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl.