PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image
cat play

HRA

ČAS NA MAZLENÍ A HRÁTKY

Kvalitně strávený čas s vaší kočkou je stejně důležitý jako hra. Většina koček miluje fyzickou náklonnost svých majitelů. Je to způsob, jak vzájemně posílit důvěru mezi vámi a zároveň si vyměnit svoje osobní vůně. Udělejte si čas jak na lásku, tak i na hru, a budete mít šťastnou kočku. Abyste věděli, jak na to, inspirujte se naší kočičí mámou a její kočkou
@PATRICKCATSON.

Patrick byl vždy milá kočka – ode dne, kdy jsme ho přivedli domů jako kotě, si vždy užíval naši společnost a spoustu pozornosti. To se v dospělosti nezměnilo a stále máme spoustu času na mazlení, ať už je to první věc ráno (obvykle když se snažím dostat ze dveří za prací), nebo večer, když se přijde přitulit.

Patrick vždycky rád tlačí tlapkami proti něčemu měkkému a hlasitě přitom přede. Je to první věc, než se pomazlíme Vždy se zdá, že to je vyvoláno nějakým měkkým, texturovaným materiálem – ať už jde o jeho oblíbenou přikrývku (máme jich spoustu po celém domě), nebo jednu z mých velkých načechraných šál. Zdá se, že tenhle material ho opravdu baví. Toto chování je spojeno s pocity spokojenosti a připomíná doby, které strávil jako kotěs pečující matkou. Je normální, že to pokračuje i v dospělosti a zároveň se jedná o roztomilý způsob, jak Patrick projevuje svoji náklonnost.

Jakmile Patrick dokončí svoje pomačkávání a načechrávání (což obvykle zabere několik minut) uvelebí se v mém klíně ke krátkému spánku. Patrick je samostatný a nezávislý, ale jakmile jsme doma, tráví stejně většinu času v naší společnosti – často spí na mém klíně nebo vedle mě na gauči. I když vařím, pospává vedle mě na kuchyňské pohovce.

Kočičí mazlení

Patrick je mix bengálské kočky a když nespí, má energie na rozdávání. Pokud ho chytí hrací nálada, na mazlení můžeme zapomenout, jakkoli se snažíme. I když je lapen, okamžitě se ozve hlasité mňau, abychom ho zase pustili na zem, protože si chce hrát. Je to prostě kočičí osobnost a nebojí se dát najevo, pokud se mu něco nelíbí. Když se nechá pochovat a baví ho to, nechá se položit na záda a podrbat na bříšku.

Je skvělé sledovat Patrickovo chování a neustále se zlepšující metody naší vzájemné komunikace. Svoje štěstí a spokojenost projevuje kombinací řeči těla a zvuků, čímž zároveň dává najevo, že nám věří a chce, abychom mu projevovali náklonnost.

To je dobré znamení, díky kterému cítíme, že se v komunikaci s Patrickem stále posouváme dál. Oznamuje nám, jak je šťastný a spokojený kombinací jazyka, těla a zvuky, které nám ukazují, že nám důvěřuje a naši lásku si užívá.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU