PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image

PODPOŘTE MLADÉHO DUCHA VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

Vztah mezi Vámi a domácím mazlíčkem je nejlepší tehdy, když je Vaše zvířátko šťastné, zdravé a plné života. Proto se v PERFECT FIT™ snažíme po celý život mazlíčka rozvíjet jeho mladého ducha. To se nám daří díky komplexnímu přístupu zahrnujícímu nadstandardní výživu, optimální objem cvičení a mentální stimulaci. To je naše zdravá filozofie – Strava.Pohyb.Hra. (TM)

STRAVA

cat dog feed

POHYB

cat dog move

HRA

cat dog play
cat dog feed

STRAVA

Ernährung massgeschneidert für die bedürfnisse ihres Haustiers

Výživa šitá na míru potřebám vašeho domácího mazlíčka.

PERFECT FIT™ je výživa navržená odborníky pro rozvoj mladistvého espritu Vašeho mazlíčka během celého jeho života. Byla vyvinuta ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM®. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ kombinuje 5 benefitů, které pozitivně přispívájí ke zdraví koček a psů v nejdůležitějších oblastech, bez ohledu na jejich věk či životní styl.

Vysoce kvalitní výživa

Naši přední experti z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM® vymysleli unikátní výživu PERFECT FIT™ TOTAL 5 FORMULA pokrývající 5 základních potřeb všech domácích mazlíčků: přirozeně silnou obranyschopnost, správné zažívání, zdravou kůži a srst, optimální hmotnost, zdravé močové cesty (u koček) a ústa (u psů).

cat dog move

POHYB

dog move

Pohybové aktivity udrží vašeho mazlíčka zdravého a plného života.

Být neustále v kondici vyžaduje aktivní životní styl. Ten nejenže pomáhá udržet v pořádku hmotnost a srdce vašich mazlíčků, ale rovněž prospívá jejich kostem a kloubům, takže mohou být stále čiperní a hbití, a to i ve starším věku. Společně s našimi experty na chování zvířat vám nabízíme rady a nástroje, jak poskytnout vašim domácím mazlíčkům takovou fyzickou aktivitu, jakou potřebují.

cat dog play

HRA

game for cat

Hry přispívají k pocitu štěstí a sounáležitosti vašich domácích mazlíčků.

Hraní pomáhá budovat ono láskyplné pouto mezi vámi a vašimi mazlíčky a zároveň je nezbytné pro jejich mentální rozvoj. Stimulování jejich mysli hrou, ať už samostatnou nebo s vámi, jim pomůže udržet si mladistvého ducha a bude jim přinášet štěstí každý den jejich života. Proto se snažíme poskytovat intuitivní nástroje a inovativní způsoby, aby mohli být vaši mazlíčci neustále mentálně aktivní.