PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader

PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader

PODPOŘTE MLADÉHO DUCHA VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

Vztah mezi Vámi a domácím mazlíčkem je nejlepší tehdy, když je Vaše zvířátko šťastné, zdravé a plné života. Proto se v PERFECT FIT™ snažíme po celý život mazlíčka rozvíjet jeho mladého ducha. To se nám daří díky komplexnímu přístupu zahrnujícímu nadstandardní výživu, optimální objem cvičení a mentální stimulaci. To je naše zdravá filozofie – Strava.Pohyb.Hra. (TM)

STRAVA

POHYB

HRA

STRAVA

Ernährung massgeschneidert für die bedürfnisse ihres Haustiers

Výživa šitá na míru potřebám vašeho domácího mazlíčka.

PERFECT FIT™ je výživa navržená odborníky pro rozvoj mladistvého espritu Vašeho mazlíčka během celého jeho života. Byla vyvinuta ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM®. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ kombinuje 5 benefitů, které pozitivně přispívájí ke zdraví koček a psů v nejdůležitějších oblastech, bez ohledu na jejich věk či životní styl.

Vysoce kvalitní výživa

Naši přední experti z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM® vymysleli unikátní výživu PERFECT FIT™ TOTAL 5 FORMULA pokrývající 5 základních potřeb všech domácích mazlíčků: přirozeně silnou obranyschopnost, správné zažívání, zdravou kůži a srst, optimální hmotnost, zdravé močové cesty (u koček) a ústa (u psů).

POHYB

Pohybové aktivity udrží vašeho mazlíčka zdravého a plného života.

Být neustále v kondici vyžaduje aktivní životní styl. Ten nejenže pomáhá udržet v pořádku hmotnost a srdce vašich mazlíčků, ale rovněž prospívá jejich kostem a kloubům, takže mohou být stále čiperní a hbití, a to i ve starším věku. Společně s našimi experty na chování zvířat vám nabízíme rady a nástroje, jak poskytnout vašim domácím mazlíčkům takovou fyzickou aktivitu, jakou potřebují.

HRA

Hry přispívají k pocitu štěstí a sounáležitosti vašich domácích mazlíčků.

Hraní pomáhá budovat ono láskyplné pouto mezi vámi a vašimi mazlíčky a zároveň je nezbytné pro jejich mentální rozvoj. Stimulování jejich mysli hrou, ať už samostatnou nebo s vámi, jim pomůže udržet si mladistvého ducha a bude jim přinášet štěstí každý den jejich života. Proto se snažíme poskytovat intuitivní nástroje a inovativní způsoby, aby mohli být vaši mazlíčci neustále mentálně aktivní.