PŘIHLÁŠENÍ DO logo-cat

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader

PŘIHLÁŠENÍ DO logo-cat

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLÁŠENÍ DO logo-cat

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLÁŠENÍ DO logo-cat

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader

PRO JEJICHMLADISTVÝ ESPRIT

Vztah mezi vámi a vaším domácím mazlíčkem je nejlepší tehdy, pokud je vaše zvířátko šťastné, zdravé a plné života. Proto se v PERFECT FIT™ snažíme udržovat jeho mladistvého ducha v každé fázi jeho životního cyklu skrze celostní přístup zahrnující pokročilou výživu, správnou míru cvičení a mentální stimulaci. To je naše filozofie zdraví – Strava.Pohyb.Hra.™

STRAVA.

cat-feed

POHYB.

cat-move

HRA.

cat-play
cat-feed

STRAVA.

Ernährung massgeschneidert für die bedürfnisse ihres Haustiers

Výživa šitá na míru potřebám vašeho domácího mazlíčka.

PERFECT FIT™ je výživa navržená odborníky pro podporu mladistvého ducha vašeho mazlíčka během celého jeho života. Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty na výživu domácích mazlíčků z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM®. Výrobek PERFECT FIT™ Total 5 z řady PERFECT FIT™ pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl.

Vysoce kvalitní výživa

V Centru pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM® naši přední experti vymysleli unikátní výživu PERFECT FIT™ TOTAL 5 FORMULA pokrývající 5 nejčastějších potřeb všech domácích mazlíčků: silná přirozená obranyschopnost, zdravé zažívání, zdravá kůže a srst, udržování optimální hmotnosti, zdravé močové cesty u koček a zdravá ústa u psů.

cat-move

POHYB.

Pohybové aktivity udrží vašeho mazlíčka zdravého a plného života.

Být neustále v kondici vyžaduje aktivní životní styl. Ten nejenže pomáhá udržet v pořádku hmotnost a srdce vašich mazlíčků, ale rovněž prospívá jejich kostem a kloubům, takže mohou být stále čiperní a hbití, a to i ve starším věku. Společně s našimi experty na chování zvířat vám nabízíme rady a nástroje, jak poskytnout vašim domácím mazlíčkům takovou fyzickou aktivitu, jakou potřebují.

cat-play

HRA.

Hry přispívají k pocitu štěstí a sounáležitosti vašich domácích mazlíčků.

Hraní pomáhá budovat ono láskyplné pouto mezi vámi a vašimi mazlíčky a zároveň je nezbytné pro jejich mentální rozvoj. Stimulování jejich mysli hrou, ať už samostatnou nebo s vámi, jim pomůže udržet si mladistvého ducha a bude jim přinášet štěstí každý den jejich života. Proto se snažíme poskytovat intuitivní nástroje a inovativní způsoby, aby mohli být vaši mazlíčci neustále mentálně aktivní.