PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader

PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo-cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader
cat-play

HRA

AŤ MÁ KOČKA PRÉ, KDYŽ NEJSTE DOMA

Hravá kočka, šťastná kočka. Pokud tráví dlouhé hodiny sama doma, je důležité ji něčím zaměstnat. Před odchodem jí nechte k dispozici hračky, které v ní probudí chuť objevovat, slídit po okolí a schovávat se. Klidně jí můžete pustit třeba dokument o přírodě! Abyste si dokázali představit, jak na to, zde máte menší inspiraci od milovnice koček @THEMAINCOONLIFE a jejího mazlíčka.

Kočky se cítí osaměle, když jsou jejich páníčci pryč (obzvlášť, když nemají doma žádného kočičího kamaráda). Problémy v jejich chování mohou často pramenit právě z nudy či frustrace. Okno s výhledem ven může kočce pomoci překonat pocit odloučenosti, podobně jako ji může pohozená hračka zachránit před unuděním se. Nemusí se jednat o nic složitého. Postačí, když bude hračka dobře umístěna a bude nějakým způsobem na kočku reagovat, např. nepředvídatelně se pohybovat. Artemis a Apollo se třeba nedokážou nabažit obyčejné plastové láhve s několika otvory a granulemi uvnitř.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU