PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image
cat play

HRA

AŤ MÁ KOČKA PRÉ, KDYŽ NEJSTE DOMA

Hravá kočka, šťastná kočka. Pokud tráví dlouhé hodiny sama doma, je důležité ji něčím zaměstnat. Před odchodem jí nechte k dispozici hračky, které v ní probudí chuť objevovat, slídit po okolí a schovávat se. Klidně jí můžete pustit třeba dokument o přírodě! Abyste si dokázali představit, jak na to, zde máte menší inspiraci od milovnice koček @THEMAINCOONLIFE a jejího mazlíčka.

Kočky se cítí osaměle, když jsou jejich páníčci pryč (obzvlášť, když nemají doma žádného kočičího kamaráda). Problémy v jejich chování mohou často pramenit právě z nudy či frustrace. Okno s výhledem ven může kočce pomoci překonat pocit odloučenosti, podobně jako ji může pohozená hračka zachránit před unuděním se. Nemusí se jednat o nic složitého. Postačí, když bude hračka dobře umístěna a bude nějakým způsobem na kočku reagovat, např. nepředvídatelně se pohybovat. Artemis a Apollo se třeba nedokážou nabažit obyčejné plastové láhve s několika otvory a granulemi uvnitř.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU