PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image
cat move

POHYB

PROBUĎTE V NĚM VNITŘNÍHO LOVCE

Pronásledování, honění, kočičí hřbet, upřené pohledy, chytání, kousání. Predátorské instinkty jsou pro vaši kočku přirozené. Klíčem je najít tu správnou hračku, kterou může chytat a kousat tak, aby si mohla sama zalovit a užít sladkou chuť vítězství. Zkuste ve své kočce probudit skrytého lovce alespoň na 15 minut denně. Abyste věděli, jak na to, zde je malá inspirace naší milovnice koček a její kočky od
@THEMAINCOONLIFE.

Přestože je domestikace záležitostí dlouhých století, kočky samy nikdy neztratily svůj lovecký instinkt. Vaše kočka musí lovit, i když to není jen kvůli jídlu. Nejlepší způsob, jak uspokojit domácího lovce, je hrát každodenní hry, které napodobují lov, čímž se probudí jejich přirozené lovecké pudy. Oblíbená lovecká hra Artemise a Apolla zahrnuje jednoduchou manuální hračku, která se skládá z hrstky peří na konci řetízku svázaného s dlouhou hůlkou. Může s ní třást, pořádně zamést podlahu, vířit s ní ve vzduchu, anebo skákat po nábytku. Touha lovit je díky téhle hře zaručena, Po skončení hry ji vždy pečlivě schovejte, aby byla v bezpečí a v pohotovosti, připravená na další lov!


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU