PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image
cat feed

STRAVA

ROZHÝBEJTE JE PŘED KRMENÍM

Kočky si rády hrají, honí se a ukazují svoje predátorské vlastnosti, jako je stopování a využívání svých pacek nebo tlamičky k získání potravy. Zábavná krmítka nebo hlavolamy jsou proto skvělým způsobem, jak udělat z krmení aktivní zábavu. Vyzkoušejte to, vaše kočka si tak užije čas krmení ještě víc. Abyste věděli, jak na to, zde je malá inspirace naší milovnice koček a její kočky
od @THEMAINCOONLIFE.

Kočky jsou inteligentní, umí řešit problémy a jejich zvědavost je legendární. Kromě toho fyzického vyžadují i psychický výcvik. Puzzle podavač kombinuje jejich touhu po chutném krmivu s jejich přirozenými sklony experimentovat a hrát si, hledat, tlačit nebo potahovat. To vše proto, aby našly skryté jídlo, které mohou cítit, ale nevidí ho. Kočky jsou samostatné a výjimečné ve své inteligenci, obratnosti a vytrvalosti. Se základními komponenty, jako jsou kartonové tuby a krabice, můžete přizpůsobit puzzle podavač dovednosti vaší kočky. A jaké výzvy pomohou procvičit mozkové závity té vaší kočky?


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU