Nutro imagery

Hledání

Chcete-li vyhledat články a produkty, zadejte níže klíčové slovo.

PODPOŘTE MLADISTVÉHO DUCHA VAŠEHO
DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

Vztah mezi vámi a domácím mazlíčkem je nejlepší tehdy, když je šťastný, zdravý a plný života. Proto se v Perfect Fit™ snažíme po celý život mazlíčka rozvíjet jeho mladistvého ducha. To se nám daří díky komplexnímu přístupu zahrnujícímu nadstandardní výživu, optimální objem cvičení a mentální stimulaci. To je naše zdravá filozofie – Strava. Pohyb. Hra.™

Share Perfect Fit Sdílet
about us
Perfect Fit

STRAVA.

Výživa šitá na míru potřebám vašeho domácího mazlíčka.

Perfect Fit™ je výživa navržená odborníky pro rozvoj mladistvého ducha vašeho mazlíčka během celého jeho života. Byla vyvinuta ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM®. Výrobek Perfect Fit™ Total 5 z řady Perfect Fit™ kombinuje 5 benefitů, které pozitivně přispívají ke zdraví koček a psů v nejdůležitějších oblastech, bez ohledu na jejich věk či životní styl.

Perfect Fit

POHYB.

Pohybové aktivity udrží vašeho mazlíčka zdravého a plného života.

Být neustále v kondici vyžaduje aktivní životní styl. Ten nejenže pomáhá udržet v pořádku hmotnost a srdce vašich mazlíčků, ale rovněž prospívá jejich kostem a kloubům. Takže mohou být stále čiperní a hbití, a to i ve starším věku. Společně s našimi experty na chování zvířat vám nabízíme rady a nástroje, jak poskytnout vašim domácím mazlíčkům takovou fyzickou aktivitu, jakou potřebují.

Perfect Fit

HRA.

Hry přispívají k pocitu štěstí a sounáležitosti vašich domácích mazlíčků.

Hraní pomáhá budovat láskyplné pouto mezi vámi a vašimi mazlíčky a zároveň je nezbytné pro jejich mentální rozvoj. Stimulování jejich mysli hrou, ať už samostatnou nebo s vámi, jim pomůže udržet si mladistvého ducha a bude jim přinášet štěstí každý den jejich života. Proto se snažíme poskytovat intuitivní nástroje a inovativní způsoby, aby mohli být vaši mazlíčci neustále mentálně aktivní.

ZDE NAJDETE NAŠE VÝROBKY

Produkty Perfect Fit naleznete i u našich retail partnerů