PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image

O Centru pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM®:

Centrum pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM® slouží už více než 50 let jako přední inovativní vědecká autorita v posouvání hranic výzkumu v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat.

Nachází se v anglickém hrabství Leicestershire v renomovaném supermoderním institutu společnosti Mars Inc., které se nachází v anglickém hrabství Leicestershire, získáváme poznatky umožňující vývoj inovativních produktů reagujících praktickým způsobem na potřeby domácích mazlíčků.

Od doby publikace prvního původního výzkumu v roce 1963 WALTHAM® učinil mnoho důležitých vědeckých objevů na poli výživy domácích mazlíčků a interakce lidí a zvířat.

Ty jsme prezentovali ve více než 1700 publikacích zahrnujících více než 600 recenzovaných vědeckých prací. Dnes WALTHAM® pokračuje ve spolupráci s předními světovými vědeckými institucemi, skrze vizi Mars se snaží vytvářet lepší svět pro domácí mazlíčky a poskytuje vědecké a odborné znalosti tvořící základ hlavních značek společnosti Mars, jako je Perfect Fit®, PEDIGREE®, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, Banfieldská nemocnice pro domácí mazlíčky a IAMS®, CESAR®, NUTRO®, SHEBA®, DREAMIES® a EUKANUBA®.

Zjistit více o WALTHAM®(opens in new tab)