Nutro imagery

Hledání

Chcete-li vyhledat články a produkty, zadejte níže klíčové slovo.

O CENTRU PRO
VÝŽIVU DOMÁCÍCH
MAZLÍČKŮ WALTHAM

Share Perfect Fit Sdílet
About the Waltham Petcare Science Institute

Centrum pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM® slouží už více než 50 let jako přední inovativní vědecká autorita v posouvání hranic výzkumu v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat.

Renomovaný supermoderní institut společnosti Mars Inc. nacházející se v anglickém hrabství Leicestershire pomáhá získávat poznatky umožňující vývoj inovativních produktů reagujících praktických způsobem na potřeby domácích mazlíčků.

Od publikace prvního původního výzkumu v roce 1963 WALTHAM® učinil mnoho důležitých vědeckých objevů na poli výživy domácích mazlíčků a interakce lidí a zvířat. Ty jsme prezentovali ve více než 1700 publikacích zahrnujících více než 600 recenzovaných vědeckých prací.

Dnes WALTHAM® pokračuje ve spolupráci s předními světovými vědeckými institucemi, skrze vizi Mars se snaží vytvářet lepší svět pro domácí mazlíčky a poskytuje vědecké a odborné znalosti tvořící základ hlavních značek společnosti Mars, jako jsou Perfect Fit®, PEDIGREE®, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, Banfieldská nemocnice pro domácí mazlíčky a IAMS®, CESAR®, NUTRO®, SHEBA®, DREAMIES® a EUKANUBA®.

Zjistit více o WALTHAM®

O WALTHAM®

O WALTHAM®

ZDE NAJDETE NAŠE VÝROBKY

Produkty Perfect Fit naleznete i u našich retail partnerů