PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image
cat move

POHYB

NASMĚRUJTE JEJICH TLAPKY SPRÁVNÝM SMĚREM

Škrábání patří ke kočičímu přirozenému chování. Musíte pro svého miláčka jen najít to správné místo, protože ne všechny kočky mají rády stejné materiály. Od plastových podložek přes sisalové provázky až po lepenku – je spousta různých způsobů, které vaše kočka náležitě ocení!Abyste věděli, jak na to, zde je malá inspirace od sympatické kočičí mámy
@THEMAINCOONLIFE

U koček ve volné přírodě hrají drápky důležitou roli v každodenním přežití: ostré a silné drápky jsou důležité pro lov, sebeobranu, šplhání, rovnováhu i značkování území. I když ale žijí v útulném domácím prostředí, instinkt škrábání a ostření drápků se nezapomíná. Chcete-li zachránit lidský nábytek před nenechavými kočičími drápky, vybavte svůj domov několika horizontálními nebo vertikálními místy, určenými ke škrábání. Nemusí to být nutně škrabací tyč, může mít jakýkoli tvar! Zároveň vám poslouží jako kočičí nábytek nebo místo, ze kterého může pozorovat okolí. Je také velmi snadné vyrobit robustní škrabací blok ze srolovaného papíru.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU