Nutro imagery

Hledání

Chcete-li vyhledat články a produkty, zadejte níže klíčové slovo.

VYZKOUŠEJTE NOVÉ VĚCI!

Naučte svého psa plavat, běhat společně s vaší jízdou na kole nebo trénujte hbitost. Každá taková aktivita má pozitivní vliv na jeho zdraví i psychiku. Vyzkoušejte něco nového a zjistěte, jak daná aktivita vašemu psovi vyhovuje. Inspirujte se např. nápadem milovnice psů

@HILLHOUSEVINTAGE.

Share Perfect Fit Sdílet
VYZKOUŠEJTE NOVÉ VĚCI!

Dneska jsme se s Coco rozhodly, že vyzkoušíme něco nového. Často můžeme vidět, kolik zábavy si pejsci užijí na cvičáku se svými majiteli, a tak jsme začaly i my zlehka s tréninkem hbitosti. Chtěla jsem zkusit, jestli se naučí skákat na povel. Rozhodla jsem se vzít bambusovou tyčku a zapřít ji mezi dva zahradní stoly. Tyčka je dost lehká na to, aby jí neublížila, pokud ji shodí, a tak je bezpečí zaručeno. Nejdřív jsem ji učila překračovat tyčku na zemi. 

Potom jsem ji zvedla a začala s ní rychle hýbat. V očích Coco bylo vidět, jak zbystřila, když jsem po ní chtěla, aby vyskočila. Časem si na to zvykla.

Po několika zpackaných pokusech si dovednost osvojila a zdá se, že se u toho dobře bavila. Je prokázáno, že nová aktivita je pro psí mysl stimulující. Kromě pocitu štěstí ale zvyšuje i IQ. Dvě mouchy jednou ranou!

@HILLHOUSEVINTAGE
Paula, opatrovatelka krásné Coco.

ZDE NAJDETE NAŠE VÝROBKY

Produkty Perfect Fit naleznete i u našich retail partnerů