PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zapomněli jste heslo?

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání odkazu na vytvoření nového hesla.

loader image

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme vám email

Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro nastavení nového hesla. Pokud vám nepřišel email, zkontrolujte vaši složku pro spam.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Zaslali jsme Vám potvrzovací email.

PŘIHLASTE SE DO logo cat-dog

Poslat znovu potvrzující email

Vyplňte vaši emailovou adresu pro zaslání potvrzovacího emailu.

loader image
cat feed

STRAVA

JAK TO ZMĚNIT KRMIVO VAŠÍ KOČKY

V kterékoli fázi života se vaše kočka nachází, potřebuje kompletní a vyváženou stravu, která poskytuje veškerou energii, bílkoviny, minerály a vitamíny tak, aby zajistila jejich zdraví, pohodu a dlouhověkost. Proto jsme vyvinuli širokou nabídku upravených krmiv pro kočky, která bez ohledu na věk, velikost nebo životní styl zajistí, že váš milovaný společník bude mít vše potřebné pro zdravý život.

Připojte se k PERFECT FIT™+ PROGRAMU a využijte tohoto jednoduchého nástroje. Pomůže vám najít správné krmivo pro vaši kočku, poskytne vám poradenství ohledně množství a poskytne vám tipy na to, jak dosáhnout nejlepších výsledků při jeho zařazení do každodenního jídelníčku.

chat image bol image

 

 

PŘIPOJTE SE K PROGRAMU

 

Používáte momentálně ke krmení PERFECT FIT™?

VYBERTE
Jaká je ideální váha?
tool tipPokud neznáte ideální váhu vašeho psa, váš veterinář vám pomůže.
OK

denní doporučená dávka:

Tohoto obecného průvodce bude třeba přizpůsobit potřebám vašeho domácího mazlíčka. Pokud krmíte také mokrým krmivem, a navíc mu dáváte pamlsky, budete muset snížit doporučené množství.

Možná jste si všimli, že váš mazlíček má svoje zvyky. Jakmile si jejich trávicí systém zvykne na určitou stravu, potřebuje čas, aby se přizpůsobil něčemu novému. Náhlá změna může potenciálně vést k bolestem žaludku a trávicím problémům. Pokud měníte svému mazlíčkovi stravu, doporučujeme periodu 5–7 dní. Každý den jednoduše nahraďte část původního krmiva troškou PERFECT FIT™. Po zhruba jednom týdnu budete schopni plnohodnotně nahradit krmení svého miláčka.

loader image
VRAŤTE SE ZPÁTKY

JAK VELKÝ JE VÁŠ PES?

Pokud budeme znát velikost vašeho psa, pomůže nám to poskytnout rady na míru.

VSTUPTE
Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
PŘIPOJTE SE K PROGRAMU
loader image